Akadályugrás
Decathlon – export raktáros
Hatvan
Munkakör
Export raktáros
Város
Hatvan
Munkavégzés helye
Ipari Park, Csányi út,
Munkarend
teljes- vagy részmunkaidő
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Magyarországon a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi mind a 24 áruházunkban, raktárunkban és központunkban: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól.

Országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat, így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Hazánkban 2010-ben nyílt meg a 4 közép-kelet európai országok áruházait és online vásárlóinkat ellátó regionális logisztikai központunk, ahová a decemberben nyíló szerbiai áruházunk ellátásához keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióban:

EXPORT RAKTÁROS

Mindennapjaid során:

• részt veszel a nemzetközi beszállítóinktól érkező termékek átvételében

BELGRÁDI áruházunk rendeléseinek összekészítésével, csomagolásával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét a lehető legtöbb ember számára

• napi szintű leltározással biztosítod a megfelelő raktárkészletet

• ötleteid megosztásával hozzájárulsz raktárunk további fejlődéséhez

• kezeled a szerb szállítmányokkal kapcsolatos adminisztratív feladatokat (CMR-fuvarlevelek kezelése, az export/import folyamathoz szükséges dokumentumok pontos kitöltése, ellenőrzése)

• mindennapjaid során felelsz raktárunk gördülékeny működésének fenntartásáért

• napi szinten kapcsolatot tartasz áruházunkkal, szállítmányozási és vámügyintézési feladatokért felelős partnerünkkel

Köztünk a helyed, ha:

• hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat

felelősségteljeségeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat

• megtalálod a közös hangot mindenkivel

• szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében

• érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos” megoldások

• nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

• tűröd a monotonitást

• Microsoft Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel

• szeretnéd a mindennapokban használni és fejleszteni angol és/vagy szerb nyelvtudásod (amely nem feltétele a sikeres felvételi folyamatnak)

Az egyik legjobb munkahelyen, az egyik legjobb csapatban:

• ötleteid, véleményed megosztásával segítheted logisztikai központunk működését, fejlődését,

• bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével

• jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,

• mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,

• teljes munkaidőben minimum bruttó 206 000 Ft alapbérben részesülsz

• 2 műszakban, heti 15,23,30 vagy 38 órás munkaidőben is dolgozhatsz, hétvégi munkavégzéssel

• biztosítják a bejárást céges járataikkal ingyenesen:

o Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,

o Gödöllő–Aszód–Hatvan,

o Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,

o Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon

• további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004