Cseriti – Bolti eladó

Budapest

A Cseriti (CseLog Nkft.) keresi új,
megváltozott munkaképességű munkatársait
bolti eladó munkakörbe.

MUNKAKÖRBolti eladó
MUNKAVÉGZÉS HELYE1111 Budapest, Lágymányosi utca 7.
1116 Budapest, Fehérvári út 168-178.
MUNKÁLTATÓCseLog Nkft.
FELADATOKKlasszikus bolti eladói feladatok: eladás, kasszázás, üzlettér rendben tartása, adományok átvétele, feldolgozása.
A Cseriti értékrendjének képviselete és kommunikációja az adományozók és a vásárlók felé.
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEI– megváltozott munkaképesség,
– önálló-precíz munkavégzés,
– barátságos és vevőorientált fellépés,
– lelkes és elkötelezett hozzáállás,
– kereskedelmi tapasztalat.
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA, MUNKARENDTeljes munkaidő (napi 8 óra)
Hétfőtől péntekig: egyik héten 10.00-18.00, a másik héten 11.00-19.00 + minden második szombaton 10.00-14.00.
AMIT KÍNÁLNAK– versenyképes jövedelem (megegyezés szerint),
– cseriti kafetéria,
– családias környezet,
– megbecsülés.
SZERZŐDÉS TÍPUSAHatározatlan idejű munkaszerződés
EGYÉB INFORMÁCIÓJelenleg 4 üzletbe keresnek munkatársat. A jelentkezés során írd meg, melyik üzletben szeretnél dolgozni!

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. A tárgyba írd be: Cseriti – bolti eladó!