Akadályugrás
Cityrama Utazási Iroda - pénzügyi adminisztrátor
Budapest
Munkakör
pénzügyi adminisztrátor
Város
Budapest
Munkavégzés helye
5. kerület, Báthory utca 22.
Feladatok
Bejövő, kimenő számlák iktatása; házipénztár kezelése; munkaüggyel, munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok; egyéb adminisztratív feladatok
Elvárások, jelentkezés feltételei
MS Office legalább felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel); precizitás; jó kommunikációs és együttműködési készség; minimum középfokú angol nyelvtudás
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A Cityrama Utazási Iroda csapatába pénzügyi adminisztrátor munkatársat keres.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés;
  • jó hangulatú csapat;
  • modern belvárosi iroda

Előnyt jelent: Monotonitástűrés

Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk!

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja