CBA Vörösvár Kft. – TB ügyintéző, munkaügyes kolléga

MUNKAKÖRTB ügyintéző, bérszámfejtő munkaügyes kolléga
VÁROSBudapest
MUNKAVÉGZÉS HELYEIII. kerület
ELVÁRÁSOK, JELENTKEZÉS FELTÉTELEIszakképzett, gyakorlattal rendelkező
MUNKARENDegy műszak
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMA6-8 óra, munkanapokon (hétfőtől-péntekig)
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA1 fő

Feladat(ok)

• Belépő dolgozókkal kapcsolatos valamennyi feladat ellátása (pl. munkaszerződés előkészítése),

• Kilépő dolgozókkal kapcsolatos valamennyi feladat ellátása (pl. zavartalan kiléptetés),

• Munka- és megbízási szerződések előkészítése,

• Munkaköri leírás előkészítése,

• Munkaviszony- és bérigazolások elkészítése,

• Munkavállalói precíz és jól áttekinthető nyilvántartások kialakítása,

• Munkaügyi statisztikák elkészítése,

• Szabadságterv összeállítása, szabadságok nyilvántartása,

• Tűz- és baleset, egészség- és munkavédelmi oktatások megszervezése

Miért ez a legjobb döntés Számodra?

✔folyamatosan fejlődünk és bővülünk

✔stabil, kiszámítható munkahely

✔egyéb juttatások (cafeteria, 10% dolgozói kedvezmény és bérpótlékok)

Ha rendelkezel kereskedelmi végzettséggel vagy tapasztalattal, akkor jelentkezz!

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.
A tárgyba írd be: CBA Vörösvár Kft. – TB ügyintéző, bérszámfejtő munkaügyes kolléga!