Akadályugrás
CBA Vörösvár Kft. - TB ügyintéző, munkaügyes kolléga
Budapest
Munkakör
TB ügyintéző, bérszámfejtő munkaügyes kolléga
Város
Budapest
Munkavégzés helye
III. kerület
Elvárások, jelentkezés feltételei
szakképzett, gyakorlattal rendelkező
Munkarend
egy műszak
Foglalkoztatás napi időtartama
6-8 óra, munkanapokon (hétfőtől-péntekig)
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Feladat(ok)

• Belépő dolgozókkal kapcsolatos valamennyi feladat ellátása (pl. munkaszerződés előkészítése),

• Kilépő dolgozókkal kapcsolatos valamennyi feladat ellátása (pl. zavartalan kiléptetés),

• Munka- és megbízási szerződések előkészítése,

• Munkaköri leírás előkészítése,

• Munkaviszony- és bérigazolások elkészítése,

• Munkavállalói precíz és jól áttekinthető nyilvántartások kialakítása,

• Munkaügyi statisztikák elkészítése,

• Szabadságterv összeállítása, szabadságok nyilvántartása,

• Tűz- és baleset, egészség- és munkavédelmi oktatások megszervezése

Miért ez a legjobb döntés Számodra?

✔folyamatosan fejlődünk és bővülünk

✔stabil, kiszámítható munkahely

✔egyéb juttatások (cafeteria, 10% dolgozói kedvezmény és bérpótlékok)

Ha rendelkezel kereskedelmi végzettséggel vagy tapasztalattal, akkor jelentkezz!

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja