Akadályugrás
BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. – takarító
Budapest
Munkakör
takarító
Város
Budapest
Munkavégzés helye
Budapest
Feladatok
takarítás, különböző helységek takarítása kézzel, illetve takarítógéppel, mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése, időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása
Elvárások, jelentkezés feltételei
minimum alapfokú iskolai végzettség , megbízhatóság, precizitás, jó terhelhetőség, igényes, tiszta munkavégzés
Munkarend
teljes és részmunkaidőben
Foglalkoztatás napi időtartama
4 vagy 8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. budapesti objektumba (felsőoktatási terület, iroda és sportlétesítmény) takarítására. Előnyök: takarítógépek használatában szerzett tapasztalat.  Munkatársaink részére hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes bérezést, minőségi pótlékot, a próbaidő letelte után cafeteriát biztosítunk.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004