Akadályugrás
BePRO Solutions Kft. - összeszerelő
Budapest
Munkakör
Összeszerelő
Város
Budapest
Munkavégzés helye
11. kerület, Budafoki út 183.
Munkarend
egy műszak
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

A prémium kategóriás reklámfeliratok, reklámeszközök összeszerelésére keresünk ügyes, tehetséges, jó erkölcsű, dolgozni szerető munkatársunkat, jellemzően benti műhelymunkára. Itt nem a végzettség, hanem a tapasztalat, az ügyesség és a teljesítmény az, ami számít! Aki megfelel a lenti feltételeknek, az nálunk azonnal kap munkát.

Feltételek:

  • Egyenes, becsületes, gerinces embereket keresünk, mert mi is azok vagyunk.
  • Fontos továbbá, hogy ha esetenként túlórázni kell, néha hétvégén is, az ne legyen probléma.

Előny lehet:

  • plexi megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • bútorasztalos, műbútorasztalos végzettség
  • elektronikai, ill. mechanikai műszerész végzettség
  • villanyszerelő végzettség

A cégről bővebb információ itt található:  www.facebook.com/BeproSolutions  www.bepro.hu

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja