Akadályugrás
Békás Kft. - raktáros munkatárs
Budapest
Munkakör
raktáros munkatárs
Város
Budapest
Munkavégzés helye
Ipartelep u. 1.
Elvárások, jelentkezés feltételei
vezetőállásos / gyalogkísérős targoncavezetői engedély
Munkarend
hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés, 16:30-tól kezdődik
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése 29 éves tapasztalattal a háta mögött, Budapest III. kerületi munkavégzéssel keres:

Targoncavezetői tapasztalattal rendelkező raktáros munkatársat délutáni műszakba

Feladatok:

  • Vevői rendelések alapján másnapi kiszállításra áru összekészítése
  • Kiszedési listán szereplő tételek összegyűjtése
  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Szavatossági idő figyelése
  • Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése, tisztán tartása és minőségének megőrzése
  • Tárhelymenedzsmentben való részvétel és aktív feladatkeresés
  • Műszakvezető által kiadott feladatok maradéktalan végrehajtása
  • Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű és vezetőállásos)
  • RF eszköz használatában szerzett tapasztalat
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés
  • Munkaidő kezdete: 16.30, munkaidő vége: változó de törekszenek a napi 8,5 órás munkavégzésre (fél éves munkaidő keret, mely szerint fél évente kerülnek elszámolásra, kifizetésre a túlórák)
  • SZÉP kártya
  • Évvégi juttatások
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja