Akadályugrás
Auchan Magyarország Kft. - komissziózó munkatárs
Budakalász, Soroksár, Törökbálint, Csömör, Szigetszentmiklós
Munkakör
komissziózó munkatárs
Város
Munkavégzés helye
Budakalász: Omszk park 1., Soroksár:Bevásárló u. 2., Törökbálint: Torbágy u. 1., Csömör: Határ út 6., Szigetszentmiklós: Háros u. 120.
Munkaszerződés időtartama
Határozatlan vagy határozott időre
Foglalkoztatás napi időtartama
Teljes munkaidős vagy részmunkaidős
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Feladatok
• Az előkészítési munkatársak által ládákba összeszedett termékek szortírozása a kiszállító autók számára a raktár területén
• Saját raktár árukészletének töltésével
• Saját munkaeszközök tisztán tartása
• Egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások
• A változó hőmérséklet tolerálása, mert a komissiózás 3 hőmérsékleten történik (raktári termékek/ hűtött és fagyasztott termékek)
• Dinamikus személyiség
• Jó teherbíró képesség
• Önállóság

Előnyök
• Szakirányú végzettség
• Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások
• A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
• Cafetéria kártya
• 5% vásárlási kedvezmény
• Fejlődési prémiumrendszer
• A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
• Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
• Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
• Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
• Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja