Akadályugrás
Auchan Magyarország Kft. – Pénztáros
változó helyszín
Munkakör
pénztáros
Város
Munkavégzés helye
változó helyszínnel
Feladatok
Pénztársoron a dinamikus áthaladás biztosítása, pénztárgép kezelése, a vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása, az osztályok megfelelő működésének biztosítása
Elvárások, jelentkezés feltételei
Jó kommunikációs készség, dinamikus személyiség, jó teherbíró képesség, önállóság
Munkarend
teljes- vagy részmunkaidő
Munkaszerződés időtartama
Határozatlan idejű
Foglalkoztatás napi időtartama
4 és 8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Előnyök
  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások
  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

Munkavégzés lehetséges helyszíne lent olvasható:

Munkavégzés helyszíne:

(Auchan áruház)

Munkaviszony:Jelentkezési határidő:
BudaörsHatározatlan idejű – Teljes munkaidős, Részmunkaidős
2019.11.30
BudakalászHatározatlan idejű – Részmunkaidős
2019.11.30
DunakesziHatározatlan idejű – Részmunkaidős2019.11.30
MaglódHatározatlan idejű – Teljes munkaidő2019.11.30
Aquincum ÓbudaHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő2019.11.30
Pilis SolymárHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő2019.11.30
TörökbálintHatározatlan idejű – Teljes munkaidős, Részmunkaidős2019.11.30
SzékesfehérvárHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő2019.11.30
Miskolc DélHatározatlan idejű – Teljes munkaidő2019.11.30
Miskolc
Határozatlan idejű – Teljes munkaidő
2019.11.30
CsömörHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő2019.11.30
FótHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő2019.12.30
AlbertfalvaHatározatlan idejű – Teljes vagy részmunkaidő
2019.11.30
SzigetszentmiklósHatározatlan idejű – Részmunkaidős
2019.11.30

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004