Akadályugrás
Szenzortechnika Kft. – betanított munkás
Sóskút
Munkakör
betanított munkás
Város
Sóskút
Munkavégzés helye
Ipari park 3508/65. hrsz.
Feladatok
analóg és digitális áramkörök fejlesztése, részvétel gyártás illetve szerviz támogatásban.
Elvárások, jelentkezés feltételei
általános iskolai végzettség, előny az érettségi és a műszaki érdeklődés, megfelelő kézügyesség. Az állásajánlatra megváltozott munkaképességű munkavállalók is jelentkezhetnek.
Munkarend
egy műszak
Munkaszerződés időtartama
6 vagy 12 hónap, a határozott idejű szerződés után esetleg határozatlan szerződés
Foglalkoztatás napi időtartama
legalább napi 4 óra, legfeljebb
Alkalmazni kívánt személyek száma
2 fő

Amit kínálunk: betanítás, folyamatos képzések, versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások, bejárási támogatás, modern munkakörnyezet.

Várható bruttó kereset: 160.000,- HUF, készségektől, tapasztalattól függően változhat.

Az állásajánlatra megváltozott munkaképességű munkavállalók is jelentkezhetnek.

További információ: http://www.szenzortechnika.hu/

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004