Akadályugrás
Napos Oldal a Sérült Emberekért Alapítvány – munkatársak
Szeged
Munkakör
Egyéb személyi gondozási foglalkozás
Város
Szeged
Munkavégzés helye
Szeged
Feladatok
Személyi segítőszolgálatban idős, ill. fogyatékossággal élő gondozottaknál házi segítségnyújtás: takarítás, bevásárlás, ügyintézés.
Elvárások, jelentkezés feltételei
Valamilyen egészségügyi, vagy szociális, gyógymasszőri, pedagógus-gyógypedagógus végzettség. Programunkba olyan munkavállalókat tudunk felvenni, akik rehabilitációs ellátásban, vagy foglalkoztatást helyettesítő támogatásban részesülnek.
Munkarend
egy műszak
Munkaszerződés időtartama
Határozott idejű, 2020. 02. 29-ig
Foglalkoztatás napi időtartama
6 vagy 8 órás napi időtartam
Alkalmazni kívánt személyek száma
2 fő

Amit kínálunk:

  • Jó csapat és környezet,
  • rugalmasság,
  • rendszeres csapatépítő programok.

Várható bruttó kereset: 106.555 ,- Ft További fontos információ: A foglalkoztatás Országos közfoglalkoztatási mintaprogram keretében történik. Rehabilitációs ellátottak, illetve EGYT-t kapó személyek bevonhatóak.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004