Akadályugrás
L-Coffee Kft. - takarító-lobbis
Budapest
Munkakör
takarító-lobbis
Város
Budapest
Munkavégzés helye
3 helyen várják a jelentkezéseteket: 1061 Budapest, Andrássy út 2. Costa Coffee Andrássy, 1051 Budapest, Zrínyi u. 14. Costa Coffee Zrínyi, 1134 Budapest, Angyalföldi út 6., Costa Coffee Vision Towers
Feladatok
vendégtér teljeskörű tisztán tartása, asztalok takarítása, mosogatógép használata, mosdók takarítása egyéb takarítási feladatok, a csapat munkájának segítése, a tökéletes vendégélmény biztosítása
Elvárások, jelentkezés feltételei
pozitív, csapatjátékos nyitott személyiség, motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség, rugalmas munkaidő-beosztás vállalása, megjelenésére és környezetére igényes
Munkarend
heti 20 vagy 30 óra
Foglalkoztatás napi időtartama
4 vagy 6 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

Érdekel a kávézói vendéglátás? Szívesen lennél egy dinamikus, vidám professzionális csapat tagja?

Csatlakozz a Costa Coffee hálózathoz!

Amit kínálnak:

  • stabil munkahely,
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • professzionális csapat
  • kiegyensúlyozott munkahelyi légkör

Szeretnénk, ha a Costánál nem csak az órabérért járnál be. Fontos, hogy az itt töltött időt úgy töltsd el a vendégeinkkel, hogy közben még jól is érzed magad. Amennyiben jól érzed magad nálunk, szeretnénk, ha minél magasabb szintig eljutnál a Costa karrierlépcsőjén. A folyamatos képzésekkel természetesen nem csak a tudásod növekszik, hanem a fizetésed is. Ne felejtsd: a Costa nem csak egy munkahely, a Costa életérzés.

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004