ACSG Elektronikai és Kereskedelmi Kft. – összeszerelő operátor

MUNKAKÖRösszeszerelő operátor
VÁROSGyőr
MUNKAVÉGZÉS HELYE9024 Győr, Práter u. 5.
FELADATOKkábelszerelés, forrasztás, fröccsöntés
MUNKARENDegy vagy két műszak vagy részmunkaidő
MUNKASZERZŐDÉS IDŐTARTAMAhatározatlan
FOGLALKOZTATÁS NAPI IDŐTARTAMArészmunkaidő vagy teljes munkaidő
ALKALMAZNI KÍVÁNT SZEMÉLYEK SZÁMA2 fő

Elvárás:

  • megváltozott munkaképesség
  • jó kézügyesség és látás
  • monotonitás tűrés
  • precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • ülő munkavégzés
  • 30% műszakpótlék a teljes délutános munkaidőre (14:00-22:00)
  • SZÉP kártya juttatás a belépés első napjától
  • havi hűségbónusz próbaidő letelte után
  • munkatárs ajánlás esetén bónusz
  • tiszta, zajmentes, klimatizált munkakörnyezet
  • családias hangulat
  • kiszámítható, tervezhető munkarend
  • napi 35 perc munkaközi szünet, amit nem kell ledolgozni
  • tréner segíti a betanulást, a folyamatok megismerését, beilleszkedést
  • vidékről történő munkába járás támogatása
  • vidéki pályaudvar közelsége, könnyű megközelíthetőség

Jelentkezés: az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be: ACSG Elektronikai és Kereskedelmi Kft. – összeszerelő operátor!