Akadályugrás
A Napos Oldal a Sérült Emberekért Alapítvány – személyi gondozási foglalkozású munkakör
Szeged
Munkakör
személyi gondozási foglalkozású munkakör
Város
Szeged
Munkavégzés helye
Szeged
Feladatok
Személyi segítőszolgálatban idős, ill. fogyatékossággal élő gondozottaknál házi segítségnyújtás: takarítás, bevásárlás, ügyintézés.
Munkarend
egy műszak
Munkaszerződés időtartama
Határozott idejű, 2021. 02. 28-ig
Foglalkoztatás napi időtartama
8 óra
Alkalmazni kívánt személyek száma
1 fő

További fontos információ: A foglalkoztatás Országos közfoglalkoztatási mintaprogram keretében történik.

A munkakör betöltéséhez hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy Középfokú OKJ-s bármilyen egészségügyi, gyógypedagógus, szociálpedagógus, gyógypedagógus asszisztens, masszőr, gyógymasszőr, szociális munkás végzettség szükséges.

A jelentkező az alábbi ellátások valamelyikével rendelkezzen:

  • fogyatékossági támogatás
  • rokkantsági járadék
  • rehabilitációs ellátás

A SINOSZ további honlapjai

MUNKAERŐ-PIACI SZOLGÁLTATÓ ÉS INFORMÁCIÓS IRODA

Munkaerő közvetítői engedély száma:
BPM/01/17253-1/2015-1004

Szolgáltatásunkat támogatja

Akadályugrás - Szolgáltatásunkat támogatja