A Magyar Posta Zrt. – rendszermérnök

Ha szeretnél az ország egyik legnagyobb informatikai szervezetében egy jó csapatban, változatos
munkát végezni, ha nyitott vagy a tanulásra, és határozott a tudásod érvényesítésében és
átadásában, valamint részt venni a Magyar Posta infrastruktúrájának és adatbázis kiszolgálóinak
üzemeltetésében, karbantartásában, fejlesztésében, akkor várunk csapatunkba!

A Magyar Posta Zrt.
IT Üzemeltetési Igazgatósága keresi
Rendszermérnök
siket vagy nagyothalló munkatársát

A Magyar Posta Zrt. szervezetében működő IT Üzemeltetési Igazgatóság felel az IT rendszerekkel
támogatott üzleti folyamatok stabil működéséért. A magas szintű szolgáltatás érdekében az üzleti
folyamatok informatikai támogatását folyamatosan növeli, korszerű technológiák alkalmazásával
biztosítja a minőségi, stabil informatikai szolgáltatásainak fenntartását. Sikeres tevékenységében
kiemelt szerepe van a felkészült és elkötelezett munkatársak, szakértők teljesítményének.

MunkakörRendszermérnök
VárosBudapest, XIII. kerület
Az új kollégaként feladataid
lesznek:
SQL szerverek üzemeltetése (telepítése, karbantartása, kivezetése)
Performancia vizsgálatok, tuning, optimalizálás
Hibajegyek, riasztások kezelése
Ad-hoc mentések készítése, visszatöltés
BI, DWH, üzemeltetés
SSAS, SSIS üzemeltetés
Társosztályokkal való együttműködés
Projektekben való részvétel
Elvárások:Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
MS SQL Server üzemeltetési tapasztalat
T-SQL nyelv legalább alapszintű ismerete
HA megoldásokban való jártasság
Önálló munkavégzés, és döntési képesség
Jó dokumentációs és kommunikációs készség
Amit kínálnakMegbízható, stabil cégkörnyezet,
Versenyképes juttatási csomag,
Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Igényes munkakörnyezet, összetartó profi csapat vár.
További információA munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezés: Az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. A tárgyba írd be:  Magyar Posta – rendszermérnök