SignAll

Részmunkaidőben és másodállásban is végezhető

annotálói munka

Ismertető:

  • A SignAll amerikai jelnyelvről (ASL) angolra fordító jelfelismerő szoftvert fejleszt
  • A jelfelismerő tanításához, pontosításához videóra felvett jelek szegmentálását és felcímkézését kell elvégezni, melyhez az ASL isignmerete nem feltétlenül szükséges

Előny:

  • (amerikai) jelnyelv ismerete
  • ELAN annotáló program tapasztalat

Feladatok:

  • A SignAll saját fejlesztésű szoftverének használata
  • Videóra felvett jelek határainak (kezdetének és végének) bejelölése
  • Előre megadott jelentés hozzárendelése a videóhoz (ASL ismeretének hiánya nem akadály!)

Amit kínálunk:

  • Hozzájárulás egy siketeket segítő nemzetközi projekthez
  • Akár otthonról is végezhető munka
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kiszámítható bérezés

Munkavégzés helye:
Budapest, Soroksári út 48. vagy otthonról

Jelentkezni a
csaki.daniel@projectsignall.com  és az akadalyugras@sinosz.hu címen, önéletrajz küldésével lehet.