MATEHETSZ

Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (Matehetsz) munkatársat keres határozott időre

A D A T R Ö G Z Í T Ő

pozícióba.

AMatehetsz által megvalósítás alatt álló Tehetségek Magyarországa (EFOP 3.2.1) európai uniós projekt célja a tehetséges gyerekek és fiatalok támogatása, fejlesztése, a tehetséggondozó intézmények és szervezetek munkájának segítése.

Elvárások:

  • nagyfokú monotonitás tűrés;
  • középfokú végzettség;
  • 5 év adminisztrátori területen szerzett tapasztalat;
  • számítógép használat felhasználói szinten;
  • jó kommunikációs készség (írásban és szóban);
  • jó szervező –és együttműködő képesség.

Feladatok:

  • adatrögzítés többféle informatikai rendszer használatával;
  • bejövő és kimenő posták kezelése, kapcsolattartás a csomagküldő szolgálatokkal;
  • a projekt adminisztrációs feladatainak a szabályoknak megfelelően és határidőre történő elvégzése;
  • naprakész dokumentáció biztosítása, különös tekintettel az esetleges ellenőrzésekre;
  • levelezések bonyolítása;
  • telefonos kapcsolattartás.

Előny:

  • gépírás;
  • pedagógiai területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • részvétel egy jó hangulatú csapatban;
  • részvétel egy meghatározó fejlesztési projektben;
  • rugalmas munkaidő
  • teljes munkaidős, 2020. december 31-ig tartó határozott idejű munkaviszony.

A munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét) akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre 2019. február 10-ig.