Flex Magyarország Kft.

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

   A budapesti gyáregységünk csapatába keresünk:

Hibakereső operátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Hibás termékek hibaanalízise és szükség szerinti javítása
  • A munkautasításnak megfelelő sori folyamatok elvégzése
  • Elektronikai termékek szétszerelése, összeszerelése, tesztelése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Hibakeresésben, javításban szerzett tapasztalat
  • Számítógép szerelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz, műszakpótlékok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest,  XVIII. kerület, Hangár utca 5-37.

Jelentkezés: akadalyugras@sinosz.hu email címen.

Bővebb információ cégünkről: www.flex.com

A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.

Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy az accesibility@flextronics.com e-mail címen tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban  A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.