FER-HR Magyarország Kft.

A FER-HR Magyarország Kft. Keresi nagyothalló kollégáját

szobalány

munkakörbe

Munkavégzés helye:

Bo18***Hotel Superior, Budapest, Vajdahunyad u. 18.

Vagy

Bo33 Hotel****Family&Suites, 1074 Budapest, Szövetség utca 33.

Feladatok:

  • Szállodai szobák és közösségi terek takarítása
  • Ágynemű, törölközők cseréje
  • Tisztaság fenntartása
  • A szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztántartása
  • Minibár feltöltése és számon tartása

Elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Ügyfél centrikus hozzáállás

Munkarend: 6:00-14:30; 8:00-16:30; 8:00-17:30

Munkaszerződés időtartama: határozatlan

Foglalkoztatás napi időtartama: Teljes munkaidő, napi 8 óra (lehetséges részmunkaidő, 6 vagy 4 órás foglalkoztatás is)

Alkalmazni kívánt személyek száma: 1 fő

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Ingyenes meleg étkeztetés, kávé
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes munkabér
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • fizetett szabadnap

Érdeklődés esetén jelentkezni itt lehet önéletrajz küldésével: akadalyugras@sinosz.hu