Costa Coffee

Csatlakozz a Costa Coffee hálózathoz!

Európa legkedveltebb kávézó márkája munkatársat keres

A Costa Coffee belvárosi üzleteibe keres KISEGÍTŐ munkakörbe siket vagy nagyothalló megváltozott munkaképességű munkatársakat

Lelkes és energikus személyiség vagy? Gyorsan tanulsz és jó a problémamegoldó képességed? Csapatjátékos és emberközpontú vagy? Precíz, gyors és proaktív munkaerőnek tartod magad?

Ha igen, akkor egyértelműen rád van szükségünk! 🙂

FELADAT:

  • vendég-tér teljeskörű tisztán tartása
  • asztalok takarítása
  • mosogatógép használata
  • egyéb takarítási feladatok
  • a tökéletes vendégélmény biztosítása

MUNKAIDŐ: heti 4, 6 vagy 8 órás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Pozitív, csapatjátékos nyitott személyiség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása
  • Megjelenésére és környezetére igényes

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely, versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Magas színvonalú képzések
  • Professzionális csapat
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Szeretnénk, ha a Costánál nem csak az órabérért járnál be. Fontos, hogy az itt töltött időt úgy töltsd el a vendégeinkkel, hogy közben még jól is érzed magad. Amennyiben jól érzed magad nálunk, szeretnénk, ha minél magasabb szintig eljutnál a Costa karrierlépcsőjén. A folyamatos képzésekkel természetesen nem csak a tudásod növekszik, hanem a fizetésed is.

Ne felejtsd: a Costa nem csak egy munkahely, a Costa életérzés.

Ha érdekel a lehetőség, akkor itt tudsz jelentkezni önéletrajz küldésével: akadalyugras@sinosz.hu