Zomko Kft.

Magyarországi, több mint 25 éves szakmai múlttal és biztos háttérrel rendelkező magánvállalkozás keres új raktárába

3 fő megváltozott munkaképességű raktározási kisegítő munkatársat.

Pozíció:

Raktározási kisegítő
(betanított munka)

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Termékjelölő, azonosító címkék felhelyezése termékekre, csomagolásokra
  • Áru csomagolása, raktározásra történő előkészítése
  • Raktár rend és tisztaság biztosítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Számítástechnikai alapszintű ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület, Kozma utca 4.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, egy műszakos foglalkoztatás
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Szakmai képzések, tréningek
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Jó hangulatú csapat, családias légkör, támogató vezetők

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre várjuk!

Kérem, a tárgyban jelölje meg a pozíció nevét! (Raktározási kisegítő)