Sodexo Magyarország Kft.

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Budapestre irodaház takarítására keres megváltozott munkaképességű takarító munkatársakat

Jellemző feladatok:

  • Az adott irodanegyedben komplett „nagytakarítás’” elvégzése
  • Asztalokon lévő szennyes poharak leszedése (ha még dolgoznak a munkaállomáson, később vissza kell menni)
  • Asztalok teljes felületének nyirkos áttörlése és tisztítása (asztalon lévő tárgyak alatt is, iratokhoz nem nyúlunk)
  • Monitor tetejének tisztítása
  • Klaviatúra tisztítása
  • Paraván tetejének tisztítása
  • Hangterelő plexi teljes felületének tisztítása és ujjlenyomat-mentesítése
  • Asztaloknál lévő gurulós konténerek tetejének és oldalainak az áttörlése
  • Asztalok mellett lévő szekrények teljes áttörlése
  • Székek támlájának, karfájának, lábának az áttörlése, tisztítása
  • Párkányok törlése
  • Az épp aktuálisan takarítandó negyedben telibe-porszívózás, a meeting termekben porszívózás, a többi részen a közlekedők alapos porszívózása
  • Konyháknál a szőnyegezett rész (A oldal) napi alapos porszívózása
  • Pókhálózás
  • Papír hulladéktárolók és iratmegsemmisítők leszemetelése, hulladék leszállítása a -1es szintre, zsákcsere
  • Bejárati ajtók tisztítása, ujjlenyomat-mentesítés
  • mosdók takarítása

Elvárások:

  • megbízhatóság, pontosság, fizikai terhelhetőség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • minimum 8. általános végzettség
  • büntetlen előélet

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Amit kínálunk:

  • bejelentett teljes munkaidős foglalkoztatás
  • azonnali belépés
  • kiszámítható bérezés
  • cafetéria

Jelentkezés önéletrajzzal a attila.hethelyi@sodexo.com és az akadalyugras@sinosz.hu email címen.