SKITUS Project Engineering Kft.

A SKITUS Project Engieneering Kft. keres

Beszállítói minőségügyi mérnök munkatársat

Munkavégzés helye: Sárvár

Követelmények

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek, Windows, Microsoft Office
  • Jó kommunikációs készség
  • 2 év autóipari tapasztalat

Feladatok

  • Beszállítói minőségbiztosítási folyamatok bevezetése, működtetése, ellenőrzése és karbantartása
  • Felügyeli, hogy a gyártási folyamatban felhasznált anyag megfelelnek a minőségi elvárásoknak
  • Belső és külső jelentési rendszer működtetése, fejlesztésére irányuló javaslattétel
  • Teljesítmény mutatók nyomon követése, szükség esetén javitó intézkedések kezdeményezése
  • Selejt, illetve minőségi problémás anyagok beszállítóhoz való visszaszállítása
  • A beszállítói reklamációk teljes körű kezelése
  • Társosztályokkal való aktív együttműködés
  • FAI riportokhoz szükséges dokumentációk gyűjtése, rendszerezése, analizise, s továbbítása a termékért felelős dizájnerek felé.
  • SQA –hoz kapcsolodó termékdokumentációk elkészítése, karbantartása

Jelentkezni az akadalyugras@sinosz.hu címen lehet önéletrajz küldésével.