Silwell Kereskedelmi Kft.

Budapest, IX. kerületében lévő társaságunk, 25 éves szakmai tapasztalatával igényes
élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagy- és kiskereskedelmi partnerei részére. Tervezett létszámbővítés miatt csapatunkba keresünk a 2000 m2-es temperált raktárunkba

R a k t á r o s i feladatok elvégzésre munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező termékek elhelyezése a raktárban, árumozgatás
  • Komissziózás, árukiadás
  • Áru járműre rakodása
  • Leltározásban való részvétel

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • raktárosi gyakorlat referenciával

Elvárás:

  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Vevő centrikus szemléletmód

Előny:

  • Targonca jogosítvány és tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • Biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
  • Belső képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és teljesítményen alapuló prémium rendszer,
  • Modern környezet, barátságos légkör

Munkaidő : munkanapokon 8:00-16:30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye feltüntetésével a hr@-mail címre.
Cégünkről a www.silwell.hu. website-on tájékozódhat.

A beérkező Önéletrajzokat előre is köszönjük, visszajelzést csak azoknak tudunk ígérni, akiknek Önéletrajza a pályázat kritériumai alapján kiválasztásra kerül.