MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

A MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft. budapesti projektirodájának bővítésére

Szoftvertesztelő – tesztrendszer karbantartó

keres felelősségteljes feladatra.

Siket és nagyothalló személyek jelentkezését is várják!

Az új kolléga több különböző angol nyelvű járműipari alkalmazás fejlesztési projekteken fog dolgozni, kiemelten:

  • Energiafogyasztást elemző alkalmazás fejlesztése, amely tanácsot ad a jármű vezetőjének az optimális energiafogyasztás érdekében.
  • Járműipari vezérlő szoftverek fejlesztése.

A tesztelt fejlesztések jellemzően C#-ban és JavaScript-ben készülnek, egy kevés Matlab kóddal kiegészülve.

Feladatok:

  • Tesztesetek írása meglévő funkcionális követelmények, alkalmanként kód (SQL, XML, C#, Java) alapján
  • A fejlesztések manuális funkcionális tesztelése (modul- és rendszer tesztek)
  • A talált hibák jelzése a fejlesztőknek és a hibajavítások nyomon követése
  • A fejlesztők segítése a hibák javításában
  • A tesztrendszer (Linux) karbantartása, konfigurálása
  • Angol nyelvű szóbeli és írásbeli kommunikáció a projekt csapattal

Technológiai környezet:

  • SQL, XML, C#, Java, Matlab
  • Linux: Debian, CentOS
  • Windows7
  • JIRA, Confluence, PTC Integrity

Elvárások:

  • Szoftvertesztelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Alap szintű kód olvasási képesség
  • Erős felhasználó szintű Windows7 és Linux ismeretek
  • Legalább közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Olyan embert keresünk, aki:

  • Precíz, igényes a munkájára
  • Kitartóan képes keresni a bonyolultabb problémák megoldását, nem adja fel könnyen
  • Hajlandó és képes kérdezni, ha végképp elakad
  • Nyitott személyiségű, mert többféle munkastílusú és gondolkodású emberrel kell együtt dolgoznia

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

  • Referencia értékű projektek
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása a szoftvertesztelés különböző részterületein
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat
  • Támogató környezet
  • Kreatív csapat, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos projektek

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Jelentkezni az akadalyugras@sinosz.hu címen lehet, önéletrajz küldésével!