MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

A MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft. budapesti projektirodájának bővítésére

.NET fejlesztő

keres felelősségteljes feladatra.

Siket és nagyothalló személyek jelentkezését is várják!

Feladatok:

  • Országszerte ismert weboldal mögött lévő back office rendszer fejlesztése
  • Új funkciók implementálása
  • Support, hibajavítás
  • Legacy alkalmazások modernizálása .NET 4.5, MVC 5/6 irányokba

Elvárások:

  • Legalább 4 éves C# .NET fejlesztői tapasztalat
  • Gyakorlat ASP.NET Web Forms alapú alkalmazások fejlesztésében
  • HTML, JavaScript/JQuery tudás
  • MSSQL alapos ismerete, jártasság T-SQL tárolt eljárások készítésében

Amit kínálunk:

  • Mentoring rendszer
  • Támogatott Microsoft vizsgák
  • Fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Angol/német nyelvi képzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • Bringabarát munkahely
  • Változatos projektek, melyeket mindig a lehető legújabb technológiákkal valósítunk meg

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezni az akadalyugras@sinosz.hu címen lehet, önéletrajz küldésével!