MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

A MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft. budapesti projektirodájának bővítésére

Java fejlesztőt

keres.

Siket és nagyothalló személyek jelentkezését is várják!

Ha fontos számodra a környezetvédelem és munkád során is tennél érte, akkor itt a helyed Nálunk!

A fejlesztés célja, hogy kiváltsuk a megszokott papírokkal való ügyintézést elektronikus módszerekkel.

Feladatok, amiket el kell láss:

  • eSigno alkalmazás fejlesztése JAVA platformon
  • meglévő komponensek illesztése ügyféligényeknek megfelelően
  • partnerrel való kapcsolattartás angol nyelven

Amit elvárunk Tőled:

  • min 2-3 éves JAVA fejlesztői tapasztalattal rendelkezz
  • ne okozzon gondot az angol nyelven való kommunikáció
  • ismerősen csengjen a SCRUM
  • légy kommunikatív és igazi csapatjátékos
  • proaktív hozzáállással rendelkezz

Technológia, amit használhatsz munkád során:

  • JAVA EE
  • Spring
  • JavaScript
  • CSS
  • HTML5
  • REST API

Amit mi cserébe ajánlunk Neked…

  • továbblépési lehetőség technológiai és vezetői vonalon
  • stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • angol és német nyelvi képzés
  • rugalmas munkaidő
  • jól megközelíthető, modern iroda
  • kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • bringabarát munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni az akadalyugras@sinosz.hu címen lehet, önéletrajz küldésével!