MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

A MORTOFF Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft. budapesti projektirodájának bővítésére

Hardware validáló munkatársat

keres felelősségteljes feladatra.

Siket és nagyothalló személyek jelentkezését is várják!

Feladatok:

  • 2D-s műszaki rajzok, táblatervek készítése ügyfelünk saját fejlesztésű CAD alkalmazásában
  • Hardware tesztek tervezése és végrehajtása
  • NC kódok futtatása, elemzése, kisebb módosítások elvégzése
  • Root cause elemzés
  • Kiértékelő algoritmusok tervezése és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi ügyféllel

Elvárások:

  • CAD/CAM szoftverek ismerete
  • Alap szintű programozási ismeretek
  • Folyékony angol VAGY folyékony német és alapszintű angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség
  • NC programozási ismeretek
  • Magas szintű angol és német nyelvtudás
  • Trumpf gépek ismerete
  • CNC lemezmegmunkáló gépek használatában szerzett gyakorlat
  • Magas szintű szóvicc tűrő képesség

Amit mi kínálunk:

  • Kreatív munka
  • Nyugodt munkakörnyezet, kiszámítható feladatok
  • Mentoring rerndszer
  • Angol/német nyelvi képzés
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Relax- és játékszoba
  • Csocsó és Xbox, kávé
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bringabarát munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület.

Jelentkezni az akadalyugras@sinosz.hu címen lehet, önéletrajz küldésével!