Linea Nagykereskedelmi Kft.

Belsőépítészeti bútorgyártó cég keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT ASSZISZTENS

munkatársat

Elvárások:

  • Műszaki végzettség ill. műszaki affinitás
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább középfokú, német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megváltozott munkaképesség a megváltozott munkaképességű személyek ellátásairól és egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXCI. törvény 22. §-a szerint

Előny:

  • Faipari végzettség
  • Építőipari munkatapasztalat

Feladatok:

  • Faipari ill. belsőépítészeti projektek támogatása
  • Árajánlatok bekérése, beszerzési ügyintézés
  • Szerződések és dokumentumok kezelése
  • Számlázás, megrendelések kezelése
  • Kimutatások készítése (Excel)
  • Logisztikai adminisztráció, szervezés
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és vevőkkel
  • Pénzügyi adminisztráció
  • Kimenő és bejövő levelek kezelése, iktatása
  • Általános asszisztencia a kollégák részére,

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely,
  • Változatos és felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát és a megváltozott munkaképességet igazoló irat másolatát – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre: akadalyugras@sinosz.hu