A KŐBÁNYAI EGYESÍTETT BÖLCSŐDÉK

megváltozott munkaképességű siket és nagyothalló kollégák jelentkezését is várja

masszőr

munkakörbe

Munkavégzés helye: X. kerület, Újhegyi sétány, X. kerület, Szent László tér

Feladatok: A dolgozók szakszerű masszírozása

Elvárások, jelentkezés feltételei: önéletrajz, a végzettséget igazoló iratok, a fogyatékosság mértékét igazoló okirat másolata

Munkarend: heti 20 óra, naponta 13.00-tól 17.00-ig

Munkaszerződés időtartama: 4 hónap próbaidő után, határozatlan idejű

Foglalkoztatás napi időtartama: 4 óra

Alkalmazni kívánt személyek száma: 2 fő

Amit kínálunk: Nyugodt munkahelyi légkör, támogató elfogadó kollektíva

Várható bruttó kereset: bruttó 64.501 Ft

További fontos információ: A bérezés Kjt. szerint ágazati pótlékokkal kiegészítve.

A felvételhez szükséges: erkölcsi bizonyítvány és munkaalkalmassági vizsgálat. Gyógymasszőri végzettség előnyt jelent. A jelentkezéseket 2016. április 27-ig a titkarsag@kobanyaibolcsodek.t-online.hu e-mail címre várjuk. A jelentkezéseket másolatban az akadalyugras@sinosz.hu címre is várjuk!

Munkahely weboldala: http://kobanyaibolcsodek.hu/