Flex International Kft.

A Flex   International Kft. elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleik  vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatuk bővítéséhez keresnek munkatársat a következő pozícióba budapesti munkavégzéssel (XVIII. Kerület):

Forrasztó operátor

Feladatok:

  • Hibás termékek javítása kézi illetve gépi forrasztással
  • Sori folyamatok elvégzése munkautasítások szerint
  • BGA gép alapszintű kezelése
  • Gyártástechnológiai ismeretek folyamatos bővítése

Elvárások:

  • 1-2 éves szakirányu tapasztalat
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szinten

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, toborzas@flextronics.com a pozíció megjelölésével.

Kérjük jelentkezéseket másolatban az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre is küldje meg.