Flex International Kft.

A Flex   International Kft. elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleik  vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatuk bővítéséhez keresnek munkatársat a következő pozícióba budapesti munkavégzéssel (XVIII. Kerület):

Teszt operator

Feladatok:

  • Munkautasítások szerinti teszt funkciók elvégzése
  • Alapdokumentumok, folyamatok ismerete és betartása
  • Gépek, berendezések szakszerű használata

Elvárások:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny lehet (nem szükséges)
  • Összeszerelésben szerzett tapasztalatok, gépi kézi szegecselésben való jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre, toborzas@flextronics.com a pozíció megjelölésével.

Kérjük jelentkezéseket másolatban az akadalyugras@sinosz.hu e-mail címre is küldje meg.