Amennyiben van olyan állásajánlata, melyre szívesen várja siket és nagyothalló személyek jelentkezését, akkor lehetősége van térítésmentesen meghirdetni a felületünkön.

Ehhez nem kell mást tennie, mint felvenni a kapcsolatot munkatársunkkal. Ahhoz, hogy állásajánlata megjelenjen a honlapon, egyszeri regisztrációra van szükség, itt lejjebb. A megjeleníteni kívánt állásajánlatát kérjük a következő kritériumok szerint küldje el nekünk, itt lejjebb.

Az álláshirdetéseket az Akadályugrás honlapon keresztül, illetve további információs felületeink segítségével akadálymentesen juttatjuk el az érintett személyek számára.

Akik már megkerestek minket vagy hirdettek nálunk:

Főkefe (Budapest és Szeged)  •  TESCO  •  Kézmű Nonprofit Kft.  •  logMASter Nemzetközi Szállítmányozási Kft. •  Diana Gyógyszertár  •  Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.  •   Szerencsejáték Zrt.  •  Delego Kft   •   Szegedi SZEFO Zrt. (Szeged, Hódmezővásárhely) • Piac-Sor Magazin  •  Lightware Visual Engineering  •  Auchan  •  Budapesti Gazdasági Főiskola  •  Cream Használtruha-üzlet •  Pro-Team Rehabilitációs Közhasznú Egyesület Nonprofit Kft. •  Mortoff Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.  •   Nem Adom Fel Alapítvány  •  A&K Kft.  •   Multigran Kft.  •   Intertár Kft.  •  Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.  •  Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola  •  Jabil Circuit Magyarország Kft.  •  Lechner Hungary Kft.  •   NF Magyarország Neurofibromatózisos Betegek és Segítőik Társasága Közhasznú Szervezet  •   Salva Vita Alapítvány  •   SETON Hungary Kft.  •  Siketvakok Országos Egyesülete  •  Victofon Kft.  •   ERFO Nonprofit Kft.  •  Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE)  •   Workforce  •  Sodexo Magyarország Kft.  •  BALANCE 99 ZRT.  •   FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.  •   Mey Hungária Kft.  •   Givaudan Finance Services Kft.  •   Dig-Build Környezetvédelmi és Szolgáltató Kft.  •   British Petrol  •  Ú. Bypass Kft.  •  Dohány Kft.  •   Rikopet Kft.  •   BP-FRK Julianna Általános Iskola  •  Budai Irgalmasrendi Kórház   •   Világ Világossága Alapítvány

Munkáltatói regisztráció:

Cégnév (kötelező)

Cég képviselőjének neve (kötelező)

Alkalmazottak létszáma (kötelező)

Adószám (kötelező)

Cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Email cím (kötelező)

Tevékenységi kör (kötelező)

Honlapcím (kötelező)

Kapcsolattartó neve (kötelező)

Kapcsolattartó elérhetősége (kötelező)

Írja be ezt: captcha

Állásajánlat feltöltése:

Munkakör megnevezése (kötelező)

Munkavégzés helye (kötelező)

Feladatok (kötelező)

Elvárások, jelentkezés feltételei (kötelező)

Munkarend (kötelező)

Munkaszerződés időtartama (kötelező)

Foglalkoztatás napi időtartama (kötelező)

Alkalmazni kívánt személyek száma

Amit kínálunk

Várható bruttó kereset

További fontos információ